המהפכה של LEOREX, הפחתת קמטים לעור חלק,קורן ומאוזן ב-15 דקות!​

פילוסופים, סופרים ומשוררים ניסו להגדיר ולתאר את מהותו של היופי והעלו אותו על נס. יש ביופי ממד אובייקטיבי ואוניברסלי שמוסכם על רוב החברות האנושיות, ושהוכח בניסויים מדעיים שונים,אך יש בו גם ממד סובייקטיבי השונה בהגדרתו מחברה לחברה, מתקופה לתקופה ומאדם לאדם, עד שהיו שטבעו את האימרה "היופי בעיני המתבונן".

בתקופה המודרנית, שמתאפיינת בחברה פתוחה, חשופה, ובעלת יכולת שינוי והשפעה על עצמה, ישנו דגש מיוחד על היופי. אם בעולם העתיק היכולת לפגוש אובייקטים יפים הייתה מוגבלת ומצומצמת, הרי שבחברה המודרנית ישנה חשיפה גדולה לאובייקטים יפים כמעט בכל מקום. קיימת אמונה רווחת כי אנשים יפים הם יותר מוצלחים ויותר מקובלים בחברה, מקבלים ציונים גבוהים יותר בבתי הספר או משכורות גבוהות יותר בעבודה, ולכן בטיפוח היופי כשלעצמו מושקעים תשומת לב, משאבים וממון רב. הדבר הולך יד ביד עם הטכנולוגיה הרפואית, שמאפשרת "לשחק" בגוף האדם באופן חופשי מאוד, החל מניתוחים להארכת גפיים תחתונות במזרח, ועד ניתוחים פלסטיים שונים, אף אצל גברים, במערב.

התבגרות העור, במיוחד זו של הפנים, תופעה שעשויה להיות כואבת במיוחד בייחוד עבור נשים, תופסת תשומת לב רצינית בחיינו ה – בדמות פגמים חדשים שהתמקמו בפנינו: קמטוטים, קמטים, צניחה, דלדול השומן התת-עורי וזו רק רשימה חלקית…

כיום קיימות שיטות כימיות שונות ויקרות בשוק המציעות טיפולים נגד קמטים כמו בוטוקס, הזרקת חומרי מילוי או סכין מנתחים. בעת האחרונה החל תחום שימור היופי לעשות שימוש בחומרים כימיים שונים המייתרים את הפעולות הפולשניות. כך למשל קרמים שונים מאפשרים כיום טיפול בקמטים, בכתמי עור, ורידים ברגליים ועוד. אחד החסרונות של המוצרים כיום הוא היותם דורשים זמן רב עד להשגת התוצאות וזאת בעוד החיים המודרניים מחייבים אותנו לנצל כל דקה.

מעתה  ניתן  להעלים קמטים מהפנים ללא  בוטוקס, הזרקת חומרי מילוי או סכין מנתחים. מי לא חולמת שיגיע הרגע בו נמרח מסכה מיוחדת על עורנו ונקבל מראה חלק וצעיר?

אז הרגע הזה הגיע! מהיום את יכולה להיראות הרבה יותר צעירה תוך 15 דקות בלבד בזכות המוצר המהפכני של לאורקס – פריצת דרך עולמית, פרי פיתוח ישראלי בראשות פרופסור דב אינגמן מהטכניון.

לאורקס משנה את עולם טיפולי הצערת העור ומאפשרת לך לראשונה לראות תוצאות כבר מהטיפול הראשון אצלך בבית – ללא ניתוחים, ללא הזרקות וללא חומרים כימיים פעילים!

איך נוצרים קמטים?

רבים טועים לחשוב שקמט נוצר כתוצאה של בריחת קולגן, אבל האמת היא שקמט הוא בעצם עודף של עור. עצמות הפנים מפסיקות לגדול בערך בגיל 18 אבל עור הפנים הוא אלסטי, הוא ממשיך לגדול וכאשר נוצר עודף של עור – מופיע קמט. לכן, כדי לטפל באופן יעיל בקמט, צריך לשאוף להקטין ולצמצם את שטח העור. היום יש באפשרותך ובהישג ידך  להעלים או לצמצם קמטים  ללא ניתוח , מתיחת פנים או הזרקות של בוטוקס או חומרי מילוי. לאורקס שינתה את המציאות הזו והצעידה את טיפול הצערת העור לעידן חדש, בעזרת הטכנולוגיה הייחודית של מיקרו חלקיקים.

איך זה עובד?

LEOREX חוללה מהפכה כאשר פיתחה את השיטה הפיזיקלית הרשומה כפטנט, פרי פיתוחו של פרופ׳ דב אינגמן. החברה פיתחה נוסחה המבוססת על פיתוח טכנולוגיית מיקרו-חלקיקים הפועלת באמצעות חומר בשם סיליקה. פיזורו של החומר על העור יוצר רשת של חלקיקי סיליקה אשר כמו כל חומר קיים, שואפים להתגבש ולחזור לצורתם המקורית. חלקיקים אלו נצמדים לשכבה העליונה של העור ומתחילים להתקרב אחד לשני. ככל שהם מתקרבים אחד לשני הם מצמצמים את שטח העור, דוחפים את הקמטים ודוחסים אותם באופן מכני כלפי מעלה מה שגורם לעור להתרומם ולהתיישר. 

התוצאה מידית ומרשימה כבר בשימוש הראשון: לאורקס מצעיר את העור ומחליק קמטים וקמטוטים אפילו באזורים רגישים כמו העור הדק והעדין מתחת לעיניים, קו הריסים, העפעפיים וסביב הפה.

פרופסור דב אינגמן
פרופסור דב אינגמן

תוצאות גם לטווח הארוך

בנוסף לתוצאה המידית הנראית לעין, דחיסת הקמטים כלפי מעלה מאפשרת שחרור של כלי דם שהיו חסומים מתחת לקמטים ומשפרת באופן מידי את זרימת הדם לאזורים החבויים מתחת לקמט. חידוש אספקת הדם משפרת הן את אספקת החמצן וההזנה לתאי העור והן את קצב ניקוי הרעלים. בכך משתקם העור באזור הפגוע ונשמר במצבו המיטבי לטווח ארוך.