מוצרי הטיפוח מבית לאורקס פותחו ע"י פרופסור דב אינגמן, פרופסור חבר בגמלאות להנדסה גרעינית מהטכניון תוך שיתוף פעולה עם מומחים מובילים בעולם והמוצרים נרשמו כפטנט בלעדי בינלאומי נבדקו במעבדות בצרפת ומאושרים לשימוש ע"י משרד הבריאות הישראלי.

סדרת הזהב מבית לאורקס מכילה רכיבים טבעיים ובטוחים והשימוש במוצרי לאורקס מסייעים למניעת וטשטוש קמטים, כתמים ולאיזון והבהרת העור.

המוצרים של לאורקס מבוססים על מדע הפיזיקה תוך שילוב מיקרו חלקיקים, ננו-טכנולוגיה לטיפול בעור הפנים ללא שימוש בחומרים כימיים פעילים. בוסטר הזהב היחודי של לאורקס מכיל חלקיקי זהב אמיתי 24 קראט ובזכות המבנה הפעיל של החלקיקים, מוצרי לאורקס נותנים מענה אמיתי ומיידי לטשטוש ומניעת קמטים ולעור חלק, קורן ומאוזן אשר הוכחו כיעילים מאוד ובטוחים לחלוטין המביאים לתוצאות מרשימות כבר מהטיפול הראשון

לפני

Leorex Before

לאורקס אנטי אייג'נג

שאלות ותשובות

שאלה: האם יש למוצר תופעות לוואי?
תשובה: לא, אין למוצרים של לאורקס תופעות לוואי. במקרים מסויימים תופיע אדמומיות בעור שתעלם תוך מספר דקות. האדמומיות היא סימן שעכשיו זרימת הדם תקינה בשל הרמת הקמטים באיזור שקודם לטיפול היתה זרימת דם לא תקינה.

שאלה: באיזו תדירות יש להשתמש המסכה של לאורקס?
תשובה: אנו ממליצים להשתמש במסכה פעמיים בשבוע לאפקט מיידי עם השפעה ארוכת טווח. כמובן שאין בעיה להשתמש בתדירות גבוה יותר והאפקט יוגבר.

שאלה: יש לי אירוע מחרתיים, האם בטוח להשתמש המוצר לפני האירוע?
תשובה: כן, בטוח להשתמש במוצר. אנו אפילו ממליצים לפני אירוע מיוחד להשתמש במוצר פעמיים ברצף. לעשות טיפול, להמתין כ-30 דקות ולבצע את הטיפול שוב. התוצאה תהיה כפולה וברורה לעין.

שאלה: האם יש סכנה לעור בשימוש יתר במסכה של לאורקס?
תשובה: לא, אין שום סכנה. ההפך. ככל שתשתמשי יותר במוצר, הקמטים יורמו ומחזור הדם באזור הקמטים ישתפר ולאורך זמן תמנעי את הזדקנות העור בשל הרמת הקמטים ומחזור דם איכותי יותר.

שאלה: האם הבוסטר נוסה על בעלי חיים?
תשובה: לא, חלילה. מוצרי לאורקס לעולם לא נוסו על בעלי חיים.

שאלה: כמה זמן המסכה אמורה להשאר על הפנים?
תשובה: המסכה של לאורקס צריכה להשאר על הפנים בין 10 ל-15 דקות. חלקיקי הזהב התנהגים אחרת בכל סוגי העור, לכן הזהב משמש כטיימר וכאשר יחליף את צבעו מזהב ללבן (יהפוך לאבקתי) זה הזמן לשטוף את המסכה במים. אין שום סכנה אם המסכה נשארת יותר זמן, פשוט לאחר הייבוש החומר מפסיק להיות פעיל.

שאלה: אני רוצה להזמין, תוך כמה זמן המוצר יגיע אלי?
תשובה: אם מדובר בערכת ההיכרות (Starter Pack) אנו נשלח את המוצר מיד לאחר התשלום בדואר 24 (לצערינו בדרך כלל לוקח עד 5 ימים להגיע ללקוח) והמוצר יגיע לתיבת הדואר. אם מדובר בהזמנת מוצר אחר, אנו נשלח את המוצר בדואר שליחים שיגיע עד 3 ימים תלוי באזור מגורים.

יש לך שאלה נוספת? הקליקי על וואטסאפ ונענה לך מיד

לפני

לאורקס אנטי אייג'נג

לאורקס אנטי אייג'ינג

לקוחות ממליצות

5/5

"אני משתמשת במוצרי אנטי-אייג'ינג רבים, אבל הבוסטר של לאורקס מסדרת הזהב זה המוצר היחיד שאפשר לראות ולהרגיש את ההשפעה בצורה מיידית ממש מול הראי."

מורן כהן | רחובות
5/5

"לא יאומן איך כמות כל כך קטנה של הבוסטר גרמה לפנים שלי להתכווץ ולהמתח וכך הם נשארו לפחות ליומיים לאחר הטיפול. לא יודעת בדיוק איך זה עובד אבל זה ממש קסם."

מאיה צוקרמן | רמת גן
5/5

"אני בת 56 וניסיתי הרבה מוצרי טיפוח במשך השנים, כולל מוצרים באיכות גבוהה, אני לא מבזבזת זמן עם מוצרים חסרי ערך, אני מחפשת מוצר שעושה את העבודה אבל לא עולה הון ולורקס הוא אחד מאותם מוצרים נדירים."

זהבה ביטון | ראשון לציון

לפני

leorex before

דרמטולוגיה פיסיקלית
להפחתת ומניעת קמטים ולעור חלק, קורן ומאוזן

עדיין לא בטוחה ויש לך שאלה לגבי הבוסטר של לאורקס? השאירי פרטים ונחזור אליך

או פשוט הקליקי ונתכתב בוואטסאפ 🙂